Accounting services spółki z o.o.

rozmowa jest bezpłatna

Accounting services spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Specjalizujemy się w prowadzeniu rachunkowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzimy księgi rachunkowe spółek, księgujemy dokumenty, naliczamy podatki, składamy deklaracje i pliki JPK do urzędów skarbowych oraz comiesięcznie ustalamy wyniki przedsiębiorstwa.

We also offer a number of services supporting the company's financial department. A properly configured financial and accounting system and a chart of accounts tailored to the company's needs give the entrepreneur the opportunity to obtain management reports necessary for the proper management of the company and making strategic decisions.

We make settlements with buyers and recipients, monitor payment dates, and prepare transfer packages. In the event of arrears from contractors, we conduct pre-court debt collection, and in cooperation with our lawyer, also court debt collection.

Offer of

Financial and management reports

Jeśli chcesz naprawdę pracować nad swoją firmą, zarządzać nią i prowadzić w odpowiednim kierunku, to jednym z niezbędnych narzędzi jest raport do zarządzania biznesem.

W zależności od specyfiki i wielkości spółki przygotowujemy raporty finansowe i zarządcze ułatwiające kierownictwu podejmowanie kluczowych decyzji.

 

Finansowanie spółki z o.o.

Pomagamy Zarządom Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w uzyskiwaniu finansowania bieżącej działalności oraz działań inwestycyjnych. Pomagamy przy pozyskiwaniu środków finansowych z instytucji bankowych i poza bankowych oraz finansowania w formie faktoringu oraz leasingu.

 

Obsługa prawna spółek z o.o.

Oferujemy nadzór i obsługę prawną spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomagamy przy wywiązywaniu się z obowiązków wobec Krajowego Rejestru Sądowego, w tym zgłaszaniu aktualizacji i zmian formalnych w firmie. Przygotowujemy wzory protokołów i uchwał Zgromadzenia Wspólników jak również Zarządu.

 

Księgowość online spółek z o.o.

Dzięki platformie internetowej nasi klienci mogą korzystać z księgowości online dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, umożliwiającej wystawianie faktur, przesyłanie dokumentów do biura, zapoznanie się z sytuacja finansową w firmie, raportami księgowymi i finansowymi. Przedsiębiorca nie musi tracić czasu na dojazd do biura, wszystkie sprawy może załatwić zdalnie.

 

Ile kosztuje prowadzenie księgowości spółek z o.o.

Nasze ceny są dostosowane do specyfiki i wielkości firmy. Podstawowy pakiet usług księgowych to koszt 330 zł netto miesięcznie. Szczegółowy cennik usług księgowych dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością znajdą Państwo w zakładce Cennik.

Do you have a question?

Send your question directly to our accountants