Księgowość spółki z o.o.

rozmowa jest bezpłatna

Księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Specjalizujemy się w prowadzeniu rachunkowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzimy księgi rachunkowe spółek, księgujemy dokumenty, naliczamy podatki, składamy deklaracje i pliki JPK do urzędów skarbowych oraz comiesięcznie ustalamy wyniki przedsiębiorstwa.

Oferujemy również szereg usług wspierających dział finansowy w firmie. Odpowiednio skonfigurowany system finansowo-księgowy oraz dostosowany do potrzeb firmy plan kont daje przedsiębiorcy możliwość uzyskania raportów zarządczych niezbędnych do prawidłowego zarządzania firmą i podejmowania decyzji strategicznych.

Prowadzimy rozrachunki z nabywcami i odbiorcami, monitorujemy terminy płatności, przygotowujemy paczki przelewów. W przypadku zaległości od kontrahentów prowadzimy windykację przedsądową, a we współpracy z naszym prawnikiem również windykację sądową.

Oferta

Raporty finansowe i zarządcze

Jeśli chcesz naprawdę pracować nad swoją firmą, zarządzać nią i prowadzić w odpowiednim kierunku, to jednym z niezbędnych narzędzi jest raport do zarządzania biznesem.

W zależności od specyfiki i wielkości spółki przygotowujemy raporty finansowe i zarządcze ułatwiające kierownictwu podejmowanie kluczowych decyzji.

 

Finansowanie spółki z o.o.

Pomagamy Zarządom Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w uzyskiwaniu finansowania bieżącej działalności oraz działań inwestycyjnych. Pomagamy przy pozyskiwaniu środków finansowych z instytucji bankowych i poza bankowych oraz finansowania w formie faktoringu oraz leasingu.

 

Obsługa prawna spółek z o.o.

Oferujemy nadzór i obsługę prawną spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomagamy przy wywiązywaniu się z obowiązków wobec Krajowego Rejestru Sądowego, w tym zgłaszaniu aktualizacji i zmian formalnych w firmie. Przygotowujemy wzory protokołów i uchwał Zgromadzenia Wspólników jak również Zarządu.

 

Księgowość online spółek z o.o.

Dzięki platformie internetowej nasi klienci mogą korzystać z księgowości online dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, umożliwiającej wystawianie faktur, przesyłanie dokumentów do biura, zapoznanie się z sytuacja finansową w firmie, raportami księgowymi i finansowymi. Przedsiębiorca nie musi tracić czasu na dojazd do biura, wszystkie sprawy może załatwić zdalnie.

 

Ile kosztuje prowadzenie księgowości spółek z o.o.

Nasze ceny są dostosowane do specyfiki i wielkości firmy. Podstawowy pakiet usług księgowych to koszt 330 zł netto miesięcznie. Szczegółowy cennik usług księgowych dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością znajdą Państwo w zakładce Cennik.

Masz pytanie?

Wyślij pytanie bezpośrednio do naszych księgowych