Zatrudnij specjalistę ds. kadr i płac

Skorzystaj z profesjonalnych usług kadrowych na jasnych warunkach

Kompletna dokumentacja kadrowa

Płace zawsze na czas

Konsultacje z kadrowym i wsparcie prawne

Najczęstsze pytania

1 Co muszę zrobić, żeby rozpocząć z Wami współpracę?

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Podczas rozmowy poznamy Twoje potrzeby i określimy odpowiedni zakres współpracy. Następnie otrzymasz wzór umowy, z którym będziesz mógł się na spokojnie zapoznać.

2 Jak długo będę czekał na telefon?

Staramy się oddzwaniać tak szybko jak to możliwe. Zdarza się że oddzwaniamy już po 5 minutach od zgłoszenia. Z reguły kontakt z księgowym następuje jeszcze tego samego dnia.

3 Czy muszę przyjeżdżać osobiście do biura aby rozpocząć współpracę?

W celu rozpoczęcia z nami współpracy nie musisz przyjeżdżać do nas osobiście. Umowę możemy podpisać na odległość. Współpracujemy z firmami z całego kraju.

4 Na jaki okres jest podpisywana umowa?

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia. Nie jesteś więc czasowo zobowiązany do współpracy z nami. Jeśli z jakiś powodów zechcesz zmienić księgowego, wystarczy miesiąc wcześniej nas o tym powiadomić.

5 Jakich cen mogę się spodziewać ?

Cena usługi uzależniona jest od ilości oraz rodzaju zawartych umów o pracę lub cywilnoprawnych. Na cenę wpływa ma również zakres usług dodatkowych. Szczegóły znajdziesz w zakładce Cennik.

Nasze inne usługi

Wspieramy wszystkie dziedziny składające się na dobrze prosperującą firmę.

Korzystając równocześnie z kilku naszych usług zapłacisz mniej.

Nasi specjaliści stanowią Zespół - razem pracują wydajniej.

Księgowość

Poprowadzimy Twoją księgowość z największą starannością. Skupisz się na rozwoju własnej firmy, podczas gdy my zadbamy o prawidłowe rozliczenie Twoich finansów.

Kadry

Oferujemy kompleksową obsługę kadrową firm. Zapewniamy również usługi płacowe oraz reprezentację przed urzędami.

Obsługa korporacyjna Sp. z o.o.

Pomagamy w bieżących sprawach formalno-prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Oferujemy wsparcie i nadzór nad prawidłowością dokumentacji prawnej spółek z o.o.

Finansowanie działalności

Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania działalności gospodarczej. Przygotowujemy odpowiednią dokumentację finansową i pośredniczymy w uzyskaniu decyzji.

Zamów rozmowę ze Specjalistą ds. Kadr

Użyj poniższego formularza, a w najkrótszym możliwym terminie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista ds. Kadr, wyjaśni Ci szczegóły i jeśli zechcesz przygotuje formalności związane z rozpoczęciem współpracy