Zamień swoje biuro
rachunkowe na nasze

Unikalna atmosfera współpracy

Współpraca z nami opiera się na partnerstwie. Jesteśmy nastawieni na pomoc i wsparcie przedsiębiorcy w jego codziennych zmaganiach. Lubimy uczestniczyć w rozwoju firm naszych Klientów, dążąc wraz z nimi do celu. Sukces przedsiębiorstwa Klienta jest dla nas największą satysfakcją.

Doświadczenie i fachowość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w księgowości i kadrach, a praca jest naszą pasją. Dzięki temu robimy to dobrze. Poruszanie się w gąszczu przepisów podatkowych, prawa pracy czy ubezpieczeń społecznych nie sprawia nam żadnego problemu. Dzielimy się z Klientami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Rzetelność i bezpieczeństwo

Podchodzimy uczciwie do naszej pracy i bierzemy za nią odpowiedzialność. Zlecenia realizujemy terminowo, a w razie jakiegoś potknięcia Klient jest zabezpieczony ubezpieczeniem OC.

Jak przejść do Counting Kings?

Poniżej przedstawiamy jak proste jest przejście do naszego biura rachunkowego

h
Skontaktuj się znami

Preferowaną przez się metodą skonaktuj się z nami. Możesz zadzwonić, użyć poniższego formularza lub jeśli wolisz napisać na facebooku

Przedstawienie oferty

Przedstawimy Ci nasza ofertę, omówimy szczegóły współpracy

n
Zawarcie umowy

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach. W zależności od obecnej formy prowadzenia księgowości, przygotujemy listę niezbędnych do przeniesienia dokumentów oraz umożliwimy import danych.

f
Nadanie dostępu do portalu klienta

Po podpisaniu umowy przekażemy Ci dostęp do Twojego portalu klienta. Pamiętaj, że w razie problemów z obsługą programu możesz liczyć na naszą pomoc

Masz pytanie?

Wyślij pytanie bezpośrednio do naszych specjalistów