Otwórz firmę w 1 dzień

Dzięki naszemu doświadczeniu otworzysz firmę błyskawicznie. Pomożemy dokonać Ci właściwych wyborów i przeprowadzimy przez wszelkie formalności.

Dopełnienie wszystkich formalności rejestracyjnych

Twój własny księgowy i kadrowy

Dokumenty i raporty finansowe online

Najczęstsze pytania

1 Ile kosztuje wasza pomoc?

Nasza pomoc przy zakładaniu jednoosobowej działalności jest bezpłatna, jeśli zgodzisz się na współpracę z nami w zakresie księgowości korzystając z dowolnego pakietu. Jeśli jednak jesteś zainteresowany samą pomocą przy rejestracji działalności zapłacisz 1000 PLN netto.

2 Jak długo będę czekał na telefon ?

Staramy się oddzwaniać tak szybko jak to możliwe. Z reguły kontakt z księgowym następuje jeszcze tego samego dnia.

3 Czy po kliknięciu Zamów jestem do czegoś zobowiązany?

Nie, po kliknięciu “Zamów” skontaktuje się z Tobą księgowy który omówi szczegóły ewentualnej współpracy. Rozmowa z księgowym do niczego Cię nie zobowiązuje. Samodzielnie podejmiesz decyzję czy chcesz skorzystać z naszej pomocy.

5 Czy po założeniu firmy mogę liczyć na dalsze wsparcie ?

Tak, jeśli zechcesz to po założeniu firmy poprowadzimy księgowość i dokumentację kadrowo-płacową twojej firmy. Możesz liczyć na wsparcie księgowego i kadrowego.  

6 Jakie są późniejsze koszty ?

Pakiety usług księgowych dla jednoosobowej działalności gospodarczej zaczynają się od 290 PLN netto miesięcznie. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Cennik.

Zamów rozmowę z księgowym

Użyj poniższego formularza, a w najkrótszym możliwym terminie skontaktuje się z Tobą nasz księgowy, wyjaśni Ci szczegóły i jeśli zechcesz rozpocznie proces zakładania firmy.