Profesjonalne, kompleksowe usługi księgowe

Porozmawiaj z nami jak możemy Ci pomóc albo od razu przenieś do nas księgowość

Nowa jakość firmy, dzięki naszemu biuru rachunkowemu

Zapewnij komfort i stabilność swojej firmie podejmując współpracę z naszym Zespołem. Jesteśmy pasjonatami, znamy naszą branżę na wylot i wciąż się rozwijamy. Nie pozwól, aby rachunki zajęły czas, który mógłbyś poświęcić na rozwój firmy. Podejmuj właściwe decyzje ograniczając ryzyko strat.

d

Przenieś księgowość do Counting Kings

Zobacz ile może Ci dać zmiana Twojego dotychczasowego biura rachunkowego na nasze. Kliknij poniżej a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi naszą ofertę. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy z nami.

Czym się zajmujemy ?

Szczegóły działania naszego biura rachunkowego

Księgowość indywidualnej działalności gospodarczej

Zajmujemy się kompleksowo księgowością opartą na prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów jak również rozliczanej na zasadzie karty podatkowej.

Prowadzimy odpowiednie ewidencje księgowe, pilnujemy kompletności dokumentów oraz terminów, naliczamy podatki i składki ubezpieczeniowe, sporządzamy i wysyłam do urzędów odpowiednie deklaracje i rozliczenia.

Można liczyć także na naszą pomoc w bieżącym zarządzaniu działem finansowym firmy. Oferujemy prowadzenie rozrachunków firmowych, sporządzanie paczek przelewów czy procesy windykacyjne.

Podatek VAT

Bez względu na rodzaj księgowości zajmujemy się rozliczaniem podatku VAT. Prowadzimy rejestry, składamy deklaracje i pliki JPK do urzędu, a w przypadku podatników zwolnionych z VAT monitorujemy moment utraty prawa do zwolnienia.

Reprezentacja przed urzędami

Uczestniczymy w kontrolach i reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Dostęp do platformy online

Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do platformy online, umożliwiającej wystawianie faktur, przesyłanie dokumentów do biura, zapoznanie się z sytuacja finansową w firmie i raportami księgowymi. Przedsiębiorca nie musi tracić czasu na dojazd do biura, wszystkie sprawy może załatwić online.

Cennik usług księgowych

Nasze ceny są dostosowane do wielkości przedsiębiorstwa i potrzeb poszczególnych firm. Klient płaci tylko za wykonane usługi, a nie za sam fakt naszej gotowości do ich świadczenia. Ceny za poszczególne usługi znajdziesz w zakładce Cennik lub kontaktując się z nami.

 

Masz pytanie?

Wyślij pytanie bezpośrednio do naszych księgowych